Alums „Survivor” udostępnił Zdjęcia NSFW z okazji miesiąca Dumy


1 czerwca rozpoczyna się miesiąc Dumy, miesiąc mający na celu upamiętnienie i uczczenie osób LGBT. W świetle tego, wielu uczestników „ryzykantów” nie boi się być otwartym i dumnym ze swojej tożsamości. W rzeczywistości, w szczególności dwóch świętuje swoją dziwność, publikując ich zdjęcie w łóżku razem.

Oto, co musisz wiedzieć:

Brice Izyah Johnston & Ozzy Lusth Show Some Skin Brice Izyah Johnston, 36 lat i Oscar ” Ozzy „Lusth, 40 lat, są dwoma” ryzykantami”, którzy nie odeszli od światła reflektorów od czasu ich występu. Chociaż Johnston pojawił się w” Ryzykantach „tylko raz, w sezonie 28,” Cagayan”, w 2014 roku i został wyeliminowany na trzecim miejscu, z pewnością wywarł wpływ na społeczność” ryzykantów ” od tego czasu.

Zaczął prowadzić ” Purple Pants Podcast „(tak nazwany ze względu na fioletowe ubrania, które nosił w swoim sezonie), Część Rob Cesternino 's Rob ma sieć podcastów, którą obecnie współprowadzi z sezonem 36, zwycięzcą” Ghost Island ” Wendellem Hollandem.

Lusth, który rywalizował w „Ryzykantach” cztery razy i jest powszechnie uważany za legendę gry, wyszedł jako biseksualny w zeszłym miesiącu.

W środę Johnston, który jest otwarcie gejem, opublikował kolaż zdjęć siebie i Lustha w łóżku razem, z ostatecznym zdjęciem ich dwóch w bieliźnie razem. „Marzenia się spełniają, Ozzzzzy!”Johnston napisał w poście.

„Nasze duchy mają żyć swobodnie i bez osądzania. Prawdziwa wolność jest zakorzeniona w akceptacji, zaczynając od akceptacji siebie. Żyj w swojej prawdzie bez potrzeby wyjaśniania!”Johnston zakończył post oświadczeniem:” Szczęśliwego miesiąca Dumy.”Wśród hashtagów, które umieścił, były #gaylove, # art i # instagood. Nie jest jasne, czy Johnston i Lusth są rzeczywiście w związku, czy post był czysto humorystyczny / artystyczny.

„Kocham Cię”, odpowiedział Lusth na Johnstona wielu byłych ocalałych wyszło i oklaskiwało tych dwóch za ich wspólny post, z sezonem 16,” Micronesia „castmate Cirie Fields nazywając ich „dwoma moimi faworytami”, dodając kilka emotikonów z flagą serca i dumy. Hai Giang, otwarcie gejowski zawodnik „Survivor 42″, nazwał Johnstona ” pikantnym Bricey. Holland, współgospodarz i bliski przyjaciel Johnstona, napisał:! Szczęśliwego Miesiąca Dumy!”

Lusth odpowiedział tylko Johnstonowi na Twitterze, mówiąc: „Kocham cię kochanie! ❤️ ”

Lusth, choć niedawno ujawnił się jako LGBT, był powszechnie znany w czasie pracy w „Ryzykantach” ze swoich seksualnych i romantycznych kontaktów z wieloma zawodniczkami, z których co najmniej dwie wyeliminowały jego lub jego beau.

Jego romans z finalistką Amandą Kimmel w” Micronesia „uczynił go głównym celem eliminacji (co ostatecznie doprowadziło do jego ślepej uliczki), a jego romantyczny romans z tribemate Elyse Umemoto w następnym sezonie,” South Pacific”, doprowadził do tego, że członkowie sojuszu śledzili Umemoto z powodu ich obaw o jej rosnącą bliskość z Lusthem.

Według jego strony IMDb, Lusth, który teraz zarabia na życie produkując treści dla dorosłych na OnlyFans, pojawił się również w serialu dla dorosłych „Czworokąt”, wyprodukowanym przez the actual Playboy company, w 2006 roku, na krótko przed swoim pierwszym pojawieniem się w „Ryzykantach”.”Przez cały ten czas, Jednak Ozzy nigdy nie był znany z jakiegokolwiek seksualnego lub romantycznego związku z mężczyznami. Teraz, z drugiej strony, Lusth wyraźnie czuje się bardziej otwarty na przyjęcie swojej seksualności.

„Survivor” emitowany jest w środy o 20: 00 na kanale CBS. Premiera 43 sezonu odbędzie się we wrześniu 2022 roku.

+ There are no comments

Add yours