Chelsea Houska mówi, że HGTV i TM2 są „zupełnie inne”


„Nastoletnia Mama” alum Chelsea Houska i jej mąż, Cole DeBoer, opowiedzieli o tym, jak to jest kręcić nowy program w HGTV kontra MTV.

Houska i DeBoer odeszli z „Teen Mom” w listopadzie 2020 roku po ponad dekadzie pracy w serialu. W lutym 2022 roku Houska ogłosiła, że ona i De Boer wylądowali na własnym pokazie renowacji, gdzie będą przerabiać domy w ich rodzinnej Dakocie Południowej.

Do tej pory Houska i DeBoer ukończyli trzy z sześciu domów, które zajęli dla HGTV.

Matka czworga dzieci cofnęła zasłonę, mówiąc, że praca z HGTV „jest zupełnie inna niż świat, w którym byłem [w] przed” podczas pytania na Instagramie 2 czerwca. Jeśli chodzi o ich osobowości, DeBoer i Houska czują, że mogą być sobą bardziej na HGTV niż kiedykolwiek mogliby być z MTV.

„Jesteśmy więc zdecydowanie autentyczni i możemy pokazać więcej naszej osobowości. Ale musimy to wyciszyć na przekleństwach, inaczej byłoby jak bip, bip, bip-powiedziała ze śmiechem.

Harmonogram filmowania jest również inny. Z MTV było „cały rok nonstop”, ale HGTV ma „długie dni”, ale to tylko na ” kilka miesięcy.”

„Harmonogram jest jedną z największych różnic między tymi dwoma” – powiedziała Houska. „Filmowaliśmy wiele, wiele, wiele, długie dni.”

Jeśli chodzi o jej styl w reality TV, Houska powiedziała, że musi ” trzymać się dress code.””Więc nie możesz nosić logotypów, marek ani naprawdę zajętych wzorów. Więc trzymam się podstaw-wyjaśniła.

Houska występuje w reality TV od czasu pojawienia się w drugim sezonie serialu „16 & Pregnant” w 2010 roku. W tym czasie była w ciąży ze swoją najstarszą córką, 12-letnią Aubree, którą przywitała ze swoim chłopakiem ze szkoły średniej, Adamem Lindem.

Houska met DeBoer spotkał się na stacji benzynowej w 2014 roku. Wkrótce potem zaczęli się spotykać, a pobrali się w październiku 2016 roku. W styczniu 2017 roku powitali swojego pierwszego syna, Watsona. Mieli jeszcze dwoje dzieci: 3-letniego Layne 'a i 1-letniego Walkera June’ a.

Houska powiedziała, że jej dzieci pojawią się w nowej serii HGTV, o roboczym tytule „Farmhouse Fabulous.”Home renovation show ma zadebiutować wiosną 2023 roku.

DeBoer czuje się komfortowo z HGTV DeBoer czuje się również bardziej w domu z HGTV.

DeBoer przyznał się po tym, jak fan powiedział: „założę się, że Cole czuje się bardziej jak w domu z nowym programem HGTV po wszystkich latach nagrywania TM!”

– Nie masz pojęcia-odpowiedział DeBoer. „To dla mnie różnica dnia i nocy. Bardzo mi się to podoba i naprawdę czuję się komfortowo, więc było niesamowicie.”

Para odkryła swoją miłość do projektowania domu po tym, jak zbudowali swój własny dom od podstaw.

„Po zbudowaniu naszego wymarzonego domu w Sioux Falls kilka lat temu zdaliśmy sobie sprawę, że mamy prawdziwy talent do projektowania i Reno domu i to przekształciło się w naszą pasję”, powiedział DeBoer w komunikacie prasowym, per People.

„Nie możemy się doczekać, aby zabrać naszych fanów w kolejną szaloną podróż budowania naszego biznesu od podstaw — z czwórką dzieci w holu — pokazując wszystkie wzloty i upadki na miejscu remontu iw domu” – dodaje Houska, według ludzi.

+ There are no comments

Add yours