Clare Crawley Aktualizacja Zdrowia: 1 Rok Od Jej „Empowering Choice”


Clare Crawley jest ikoną narodu kawalerów. W wieku 41 lat jest najstarszą panieńską w historii serii i jedyną, która odeszła w połowie sezonu. Coś jeszcze wyjątkowego w Crawley jest jej szczerość o wyborach, których dokonuje dla swojego umysłu i ciała.

Crawley niedawno opublikował aktualizację zdrowia na Instagramie, w której ujawniła „podjęcie decyzji o usunięciu moich implantów było procesem fizycznym i psychicznym 50/50, którego słowa nie mogą opisać.”Crawley powiedział swoim zwolennikom,” wiele może się zmienić w ciągu roku! Wspomnienia fotograficzne pojawiły się w moim telefonie o tej porze w zeszłym roku i szczerze mówiąc, wstrząsnęły mną. Byłem bardzo chory. Uczucie załamania. Sam. Pokonany.”

Według artykułu z 31 maja 2022 w magazynie People, Crawley doświadczyła negatywnych reakcji fizycznych na jej implanty piersi, „w tym swędzącej wysypki na górnej części ciała i podwyższonej liczby białych krwinek.”Odkąd usunięto jej implanty, Crawley twierdzi, że czuje się znacznie lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Stwierdziła w swoim poście na Instagramie, że patrząc wstecz na Stare zdjęcia z przed poddaniem się zabiegowi, czuła się ” wstrząśnięta.”Dodała,” nie wiedziałam, że jestem miesiąc od rozpoczęcia jednej z największych podróży w moim życiu … z powrotem do siebie.”

Podczas gdy Crawley przyznaje, że podróż t nie była „gładka ani łatwa”, stwierdza, ” biorąc ten skok w kierunku uhonorowania mojego ciała + duszy, pozwolił tak wiele odpaść i naprawdę uzdrowić. To naprawdę jest piękniejsze niż kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić!!”

Instagram Instagram to nie Pierwszy Raz, gdy Crawley omawia swoje implanty w lipcu 2021 roku, Crawley wziął na Instagram, aby otwarcie porozmawiać o swojej sytuacji i zainspirować innych. Napisała: „dzielę się tym w nadziei, że może to pomóc innym przejść przez coś podobnego, nie tak samotnie.”W filmie dołączonym do postu, Crawley wyjaśnia,” mam naprawdę złe pokrzywki i wysypkę, wszystko w dół mojego żołądka i szyi, po bokach mojej szyi,i to jest na moich ramionach … a najgorsze zwykle dostaje się wokół moich oczu.”Crawley pokazuje zdjęcia wysypki podczas mówienia.

Również w filmie, Crawley wyraża frustrację, której doświadczyła od trwających testów i leków po lekach. Nie otrzymywała zadowalających odpowiedzi od lekarzy. Potem w końcu miała nadzieję po wizycie u kręgarza, który zasugerował jej wykonanie mammografii. Okazało się, że miała kieszeń z płynem za jednym z implantów.

Po kolejnych testach i rozmowach z lekarzami, Crawley zdecydowała, że musi usunąć implanty piersi. Według artykułu z 5 lipca 2021 r. W magazynie People „decyzja Crawleya pojawia się w wyniku wzrostu liczby chorób implantów piersi (BII), nowo powstającego zespołu, który występuje u osób z implantami i może powodować objawy od chronicznego zmęczenia przez problemy z oddychaniem po depresję i wypadanie włosów, między innymi.”

Crawley podzieliła się również z fanami swoją „6-miesięczną rocznicą”
W styczniu 2022 roku Crawley opublikowała na Instagramie sześciomiesięczną informację o usunięciu implantu piersi, którą nazwała „6-miesięczną rocznicą wybuchu.”W tym poście wyraża wdzięczność swojemu lekarzowi i wszystkim, którzy ją wspierali. Pisze: „nie mogła być bardziej wdzięczna za tych, którzy stali przy moim boku, kiedy byłem na najniższym poziomie i doprowadzili mnie do moich najszczęśliwszych dni.”

Obecnie, prawie rok po operacji, Crawley nadal czuje się lepiej i czuje się wdzięczny. Fani okazali ogromne wsparcie. Jeden z plakatów na Instagramie napisał: „kochanie, Twoje implanty nie uczyniły Cię piękną…. Twoje serce i dusza to zrobiły!”Inny zwolennik wyraził:” jesteś tym, kim miałeś być. A Ty jesteś piękniejsza niż kiedykolwiek. Dobrze, że jesteś wierny. I gratuluję całej ciężkiej pracy, którą wykonałeś, aby w końcu żyć i kochać siebie takim, jakim jesteś. Ludzie żyją i umierają nigdy nie doświadczając prawdziwej miłości do siebie.”

+ There are no comments

Add yours