Gwiazda „Real Housewives” Mówi Lindsay Lohan Potencjalnie Dołącza Do Franczyzy


Czy aktorka Lindsay Lohan może być kolejną gwiazdą „Real Housewives”?

Podczas wywiadu dla Page Six, który został opublikowany 31 maja, nowa gwiazda „Real Housewives of Dubai” Caroline Stanbury powiedziała, że uważa, że Lohan będzie „wielką” gwiazdą w serii, ponieważ obecnie mieszka w ZEA.

„Znam Lindsay od lat”, powiedział Stanbury stronie szóstej. „Jest aktorką. Byłaby świetną gospodynią domową!”

Stanbury kontynuował, mówiąc outletowi: „nie sądzę, by chciała to zrobić. Jej pierwsza miłość [aktorstwo] … właściwie rozmawiałem z nią dzisiaj. Robi nowy film i jest bardzo szczęśliwa i ma swój podcast [’Lohdown’]. Nie wyobrażam sobie, żeby do nas dołączyła, ale cieszę się, że ją ma, jeśli chce.”

1 czerwca Bravo miało swoją pierwszą międzynarodową premierę w sieci „Real Housewives” – „The Real Housewives of Dubai”.”W nowej serii pojawiają się były Gwiazdy „Ladies of London” Stanbury, Nina Ali, Chanel Ayan, Caroline Brooks, Sara Al Madani i Lesa Milan.

Stanbury powiedziała, że jest „inną osobą”, ponieważ po raz ostatni pojawiła się w Bravo w latach 2014-2017, Stanbury zagrała w „Ladies of London” w Bravo, który był show, który dokumentował życie Grupy przyjaciół mieszkających w Londynie. Po zakończeniu pokazu Stanbury przeprowadziła się do Dubaju ze swoim ówczesnym mężem, Cemem Stanbury, i ich trójką dzieci. Para rozwiodła się jednak w 2019, a w grudniu 2021 Stanbury poślubiła piłkarza Sergio Carrallo.

„Zmieniłem miasto”, powiedział Stanbury Entertainment Tonight w wywiadzie 31 maja. „Zmieniłem człowieka. Zmieniłem życie. Miałem już trzy … co to jest? 180? Jestem po prostu inną osobą. Wszyscy mówią, że jestem milszy, wierz lub nie. Może nie moi koledzy…”

„Rozumiem, że bycie 20 lat starszym, jako kobieta, nie jest normalne” „Zazwyczaj robią to mężczyźni, ale jako dojrzała kobieta myślę, że wielu młodych mężczyzn uważa nas za seksownych. Wielu młodych mężczyzn by to zrobiło. Społeczeństwo mówi nam, że nie możemy. I nie obchodzi mnie, co myślą inni.”

Andy Cohen popiera dołączenie Lohana do nowej serii podczas dzisiejszej rozmowy z rozrywką u boku kumpla Jerry 'ego O’ Connella w listopadzie 2021 roku, Andy Cohen nie zdawał sobie sprawy z tego, że pewnego dnia Lohan dołączy do obsady „The Real Housewives of Dubai”.

„Lindsay Lohan mieszka w Dubaju, prawdziwy potencjał gospodyni domowej, może Andy?”O’ Connell zapytał Cohena. W odpowiedzi Cohen powiedział: „Pozwól, że coś ci powiem. To dobry pomysł, Jerry.”

W tym czasie Cohen również nadmienił nową franczyzę, nazywając Dubaj „placem zabaw dla miliarderów.”

– To plac zabaw dla miliarderów-powiedział Cohen. „To grupa przyjaciół. Świetnie. Nie ogłosiliśmy jeszcze obsady. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani. Musisz patrzeć, co się stanie. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ jak mówisz, to jest jak Vegas na sterydach, a bogactwo tam, myślę, sprawia, że ludzie będą bardzo ciekawi od samego początku.”

Widzowie mogą oglądać zupełnie nowe odcinki „The Real Housewives of Dubai” w każdą środę o 21: 00 czasu wschodniego na Bravo.

+ There are no comments

Add yours