Michelle Young mówi, że planowanie ślubu jest „w toku”


podczas osiemnastego sezonu Michelle Young zakochała się w Nayte Olukoya, a oboje zaręczyli się podczas ostatniej ceremonii róży. Początkowo para powiedziała fanom „Bachelor Nation”, że planują szybko zamieszkać razem i chcą krótkich zaręczyn. Ich oś czasu zwolniła od czasu emisji finału, ale okazuje się, że Young wciąż zastanawia się nad kilkoma istotnymi szczegółami planowania ślubu.

Oto, co musisz wiedzieć:

Młody jest otwarty na noszenie wielu sukien podczas 24 maja odcinka podcastu „Bachelor Happy Hour”, młoda i była „Panieńska” Becca Kufrin rozmawiała o ślubach. Wspomnieli o niedawnym ślubie Jojo Fletchera z jej ostatnim odbiorcą róży, Jordanem Rodgersem i zasugerowali, że mogą potrzebować Fletchera, aby podzielić się wszystkimi jej najlepszymi wskazówkami. Chociaż fani nie wiedzieli o tym w tym czasie, Kufrin pozornie był już potajemnie zaręczony z Thomasem Jacobsem. Kufrin ujawniła ekscytujące wiadomości o zaręczynach dopiero 29 maja, a ona z powodzeniem trzymała je w tajemnicy podczas nagrywania tego odcinka podcastu na kilka dni przed jej ogłoszeniem.

Jedno pytanie, jakie Kufrin zadała Young, brzmiało, czy niedawna gwiazda „panieńskiego” rozważyłaby zasadniczą zmianę stroju podczas swojego ślubu. Fletcher zaprezentowała kilka wspaniałych spojrzeń w swoim wielkim dniu, a Kufrin wydawał się otwarty na to w każdym momencie, w którym ona też wychodzi za mąż. Young przyznała, że „czuję, że naprawdę trudno będzie wybrać tylko jedną” suknię ślubną, gdy idzie na zakupy sukni. „A jeśli zakocham się w dwójce? Jest to więc idealny powód, aby uzyskać oba,” Young powiedział o pomyśle multiple outfit. W oparciu o to, co gwiazda” panieńskiego ” powiedziała w podcaście, Young nie zrobiła jeszcze żadnych poważnych zakupów sukienek.

Kufrin zapytał też Younga, czy miejsce wesela zostało jeszcze przygwożdżone. Obie gwiazdy „Bachelorette” pochodzą z Minnesoty, więc Kufrin zastanawiał się, czy tam odbędzie się wielki dzień Younga. „Szczerze mówiąc, Jesteśmy naprawdę otwarci na to, ponieważ mamy tak wielu przyjaciół i rodzinę, która się skończyła” – zauważył Young. Olukoya uważa Winnipeg w Manitobie w Kanadzie za swoje rodzinne miasto, chociaż obecnie mieszka w Austin w Teksasie. Biorąc pod uwagę to wszystko, wydaje się, że Minnesota może być stosunkowo centralnym miejscem dla zaślubin pary.

Young zauważył, że skupią się na wyborze miejsca, do którego wszyscy będą łatwo podróżować, i przyznał, że to wszystko „wciąż trwa.”W tym momencie nie wydaje się, aby Young i Olukoya mieli na myśli konkretną linię czasową do zawiązania węzła. Nie wprowadzili się jeszcze razem, pomimo wczesnych planów Olukoya, aby przenieść się do Minnesoty, a Young zasugerował, że podejmą pewne decyzje w tej sprawie latem.

Fani „The Bachelorette” spekulowali, że młodzi.Olukoya może być bliżej rozstania niż ślubu. Jednak para wydaje się usuwać wszelkie rozmowy o rozstaniu po drodze. W lutym Olukoya powiedział „Us Weekly”: „staramy się być jak najmądrzejsi.”Young dodał,” chcemy mieć pewność, że zawsze podejmujemy bardzo kalkulowane decyzje, zawsze patrzymy na wszystkie nasze opcje.”Wymarzony dzień ślubu pary nie jest jeszcze zaplanowany, ale Young i Olukoya wyraźnie rozmawiają o tym, co planują zrobić, gdy nadejdzie czas.

+ There are no comments

Add yours