„No Demo Reno” Sezon 2 Data I Godzina Premiery: Kiedy Ukaże Się?


Jenn Todryk powraca z 10 nowymi odcinkami ” No Demo Reno.”Premiera sezonu 2 na HGTV w czwartek, 23 czerwca 2022 roku, o godzinie 21: 00 czasu wschodniego i pacyficznego. Będzie on również dostępny do przesyłania strumieniowego na discovery+.

„Ekspert od remontów domów i influencerka mediów społecznościowych Jennifer Todryk łączy sprytne rozwiązania projektowe i oszczędne pomysły, aby stworzyć oszałamiające remonty domów dla klientów w rejonie Dallas-Fort Worth, a wszystko to bez większych wyburzeń”, zgodnie z opisem serii.

„Zmiana planu domu wymaga czasu i pieniędzy” – wyjaśnił Todryk w poprzednim komunikacie prasowym. „Sumuje się szybko i czasami nie jest potrzebny. Możesz zakochać się w swoim domu na nowo, ale bez potu i pieniędzy, które idą w parze z pełną rozbiórką.”

Todryk po raz pierwszy zgromadził obserwujących na swoim Instagramie, @theramblingredhead. Jej konto koncentruje się na jej życiu jako matki i jej porady na temat projektowania i piękna. Po wykonaniu „no demo reno” we własnym domu, wcieliła się w pierwszy sezon, który miał premierę w marcu 2021 roku. Według sieci pierwszy sezon zgromadził ponad 25 milionów widzów.

HGTV potwierdził odnowienie w listopadzie 2021 roku.

„Jenn zbudowała swoją niesamowitą obserwację na Instagramie, będąc autentyczną, zabawną, zabawną i zaradną, a po zaledwie jednym sezonie” no Demo Reno”, już zdobyła dedykowaną publiczność milionów na HGTV”, powiedziała wówczas Prezes HGTV Jane Latman w komunikacie prasowym. „Program daje jej fanom sposób na głębsze kopanie i zobaczenie blasku Jenn, jednocześnie podkreślając jej pracowite życie rodzinne i przystępne, osiągalne pomysły na renowację domu. W sezonie drugim czeka nas o wiele więcej!”

Todryk ujawnił, że zdjęcia do nowego sezonu rozpoczęły się pod koniec stycznia 2022 roku. Jak napisał projektant na Instagramie: „czując się szalenie błogosławiony, że mam was wszystkich do zrobienia tej podróży. Nigdy nie zrozumiecie, jak bardzo ta społeczność zachęca mnie przez te starania. Jestem za was niezmiernie wdzięczny!”

Todryk pomoże 2 klientom w każdym odcinku 33-latek pomoże dwóm klientom w każdym odcinku, „jeden, który potrzebuje ogromnej przebudowy kilku pokoi i drugi, który chce ulepszyć tylko jedną przestrzeń dzięki ekstremalnemu projektowi” – informuje HGTV. Na premierę ” daje dużej rodzinie kuchnię i główny salon, który spełnia potrzeby wszystkich, a także uzupełnia spokojną główną sypialnię z wbudowanym biurem dla pary z sześciorgiem dzieci.”

Matka trójki ujawniła również na Instagramie, że nowe odcinki będą poprzedzone przepakowanymi odcinkami sezonu 1, które będą zawierać dodatkowy komentarz.

HGTV udostępniło zapowiedź nowego sezonu HGTV udostępniło pierwsze spojrzenie na nowy sezon na Instagramie, a Todryk zabrał widzów na wycieczkę po domu swojego klienta.

„Piękny wysokiej klasy projekt 100% można osiągnąć bez robienia ciężkiego demo”, powiedziała w Zapowiedzi. „Wyłączanie blatów, backsplash, nowe oświetlenie. To będzie zupełnie nowa kuchnia, która naprawdę obejmuje wygląd tego, co już tu jest.”

Kontynuowała: „salon jest, ośmielę się powiedzieć, jednym z najłatwiejszych pomieszczeń w tym projekcie. Dosłownie malujemy ten obszar tylnej szafki. To bardzo piękna ciemna marynarka.”Efekt końcowy został przysłonięty przez malarską plandekę w klipie.

W końcu poszła do łazienki na górze i wyjaśniła: „zamierzamy ją przemalować. Zamontujemy nowy sprzęt. Całkowicie przekształcić go tylko sprzęt, farby i nowy blat.”

Czytaj dalej: Ty Pennington dzieli się pierwszym spojrzeniem na „Battle on the Beach” Sezon 2

+ There are no comments

Add yours