Trista Sutter chce wykrzyczeć swoją wiadomość z jej ” IG Rooftop!”


Trista Sutter, pierwszy panujący Pan w Ameryce, jest jedną z ” proud mama. 31 maja 2022 roku opublikowała na Instagramie informację, że jej syn, Maxwell Alston Sutter, ukończył ósmą klasę i wkrótce pójdzie do szkoły średniej.

Tak Szybko Dorastają! Trista Sutter (wcześniej Rehn) wyszła za mąż za Ryana Suttera 6 grudnia 2003 roku, wkrótce po tym, jak zdecydowała się dać mu swoją ostatnią różę w pierwszym sezonie „The Bachelorette.”Ich syn, Maxwell, urodził się w lipcu 2007 roku.

Wielu fanów jest w szoku, że Maxwell jest już na tyle dorosły, by ukończyć Gimnazjum. Jeden z obserwatorów Instagram napisał: „Omg on jest taki dorosły!!”Kolejny fan związany”, uwielbiam to!! Congratulations gratulacje dla Twojego dziecka! Mój też awansuje z 8 klasy w przyszłym tygodniu! Czas leci dla nas mamy i nasze dzieci stają się niesamowitymi mężczyznami.”

Zdjęcie Tristy, Ryana i Maxwella przyciągnęło wielu fanów do rozmowy o podobieństwie między Maxwellem a jego ojcem. Jeden z użytkowników IG wyraził: „wygląda jak jego ojciec!! Przystojniaku!”Kolejny post”, Gratulacje!! Maxwell, jesteś przystojny jak twój tata! Twój uśmiech i oczy są dokładnie takie jak jego! Mam nadzieję, że pewnego dnia te dwie rzeczy zdobędą serce dziewczyny tak pięknej i słodkiej jak twoja mama!! 🌹 Miałem zaszczyt patrzeć, jak się zakochują i ich ciągła historia miłosna przez Twoją piękną rodzinę. 💗 ”

Mama Wie Najlepiej? Życie nie było idealne dla rodziny Sutter. Chociaż Ryan niedawno wrócił do pracy w remizie strażackiej w styczniu 2022, et donosi, że był na zwolnieniu lekarskim przez miesiące ” z powodu choroby i urazu.”Et wyjaśnia,” w maju Ryan ujawnił, że zdiagnozowano u niego boreliozę z toksycznością pleśni po tym, jak cierpiał na tajemniczą chorobę przez ponad rok.”Przeszedł dwie poważne operacje przed powrotem do pracy.

Trista Sutter doświadczyła również problemów zdrowotnych. Jak donosi ABC News, w 2017 roku gwiazda reality show miała atak podczas rodzinnych wakacji w Chorwacji. Trista popadła w „stan konwulsyjny” i musiała być hospitalizowana. ABC wyjaśnia: „Ryan, wyszkolony sanitariusz, powiedział, że pomimo radzenia sobie z nagłymi wypadkami, widok żony w tej pozycji był przerażający.”Przyczyna napadu pozostaje tajemnicą, jednak Trista uważa, że mógł być związany ze stresem. Na szczęście zarówno Trista, jak i Ryan byli na tyle zdrowi, że mogli uczęszczać na zakończenie ósmej klasy.

+ There are no comments

Add yours